Beğeni Takipçi  Aracı | İGTOOLS-Şifresiz Takipçi Servisi

Instagram Şifresiz Takipçi Servisi

Takipçi servisini kullanabilmek için öncelikle aşağıdaki kutucuğa kullanıcı adınızı yazmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise göndermek istediğiniz takipçi miktarını girerek, hesabınıza ücretsiz şekilde takipçi gönderebilirsiniz.

Sosyal medya, teknolojinin gelişimi ile birlikte insan hayatında önemli bir yer kaplamaya başladı. Özellikle son yıllarda sosyal medyanın bu kadar ön plana çıkması birçok insanın yaşamına da etki etti. Sosyal medya geniş bir kavram olsa da aslında içerisinde birçok uygulamayı ve platformu barındırıyor. Bunların başında da Instagram geliyor.

Son yılların en trend uygulamaları arasında yer alan Instagram, güncellemeleri ve eklentileri ile her daim kendisini geliştirmeye devam ediyor. Özellikle fotoğraf ve video paylaşma odaklı olan Instagram’da hikâye ve nicesi de yer alıyor. Instagram zengin ibr içerik arşivi sunarken bu içerikler insanların gelirlerini, iş alanlarını, iletişimlerini ve nicesini etkiliyor. Özellikle takipçiler, Instagram’daki en büyük popülerlik göstergesi olarak konumlanıyor ve birçok insan buna bağlı olarak Instagram’da öne çıkabiliyor. Takipçi sayısının fazla olması kendi alanında yetkin bir hesap olduğunu ifade ederken birçok kişinin de bu kişiyi takip ettiğini ve örnek aldığını, merak ettiğini anlatabiliyor.

Instagram takipçilerine Instagram üzerinden iş yapmak, popüler olmak veya nicesi için birçok insan ihtiyaç duyabilir. Bu durumda Instagram takipçi aracı devreye girer ve bundan faydalanan pek çok kişi de vardır. Ancak Instagram takipçi aracı için doğru ve güvenilir bir yerden faydalanmak gerekmektedir. IGTOOLS olarak sunduğumuz hizmet kapsamında takipçileri arttırıyoruz ve u takipçiler için herhangi bir şifre istemiyoruz. Böylelikle takipçi sayısı artarken hesap bundan olumlu olarak etkileniyor ve korunaklı olarak kalıyor.

Instagram Takipçi Aracı Nedir?

Instagram takipçi aracı nedir ve hangi aşamaları barındırır gibi pek çok sorunuz olması normaldir. Bu işlem Instagram’da takipçi sayısını arttırmak isteyen kişilere sunulan bir işlemdir ve tamamen organiktir. Instagram’da takipçi sayısını arttırmak isteyen kişiler bazen bot hesap tercihinde bulunabiliyor. Ancak bu oldukça risklidir çünkü bu durumda Instagram algoritması oldukça başarılı ve detaycıdır ve hesabın olumsuz bir etki almasına neden olur. Ancak biz tamamen organik takipçiler ile işlemler yaptığımızdan dolayı sunduğumuz hizmet hesabınıza olumlu etki ediyor. Bu kapsamda var olan takipçiler düştüğünde ise yerine uygun takipçiler getiriliyor. Aynı zamanda sadece aktif takipçiler seçiliyor ve aktiflik bittiğinde yerine yeni bir takipçi eklenerek bu sayınız her zaman korunuyor.

Instagram Takipçi Aracı Nasıl Yapılır?

Instagram takipçi aracını yapabilmek için öncelikle hesabınızın ismini belirtmeniz gerekmektedir. Ardından kaç takipçi istediğinize dair paketlerden birini seçmelisiniz. Paketler 100’den başlar ve 25.000’e kadar çıkar. Özellikle deneme amacı ile 200 takipçi tercih edebilirsiniz. Takipçiler tek seferde yüklenmeyecektir ve bu durumda amaç hesabınızın zarar görmemesidir.Takipçiler belirli aralıklara bölünerek eklenir ve hesabınız bundan olumlu etki alır. Bu yükleme süreci esnasında aklınıza takılan tüm soruları 7/24 sormanız mümkündür. Seçtiğiniz paket ile birlikte yükleme sağlanırken burada bir düşme olmaz. Çünkü takipçiler organiktir. Aynı zamanda takipçi yükleme esnasında Türk ve yabancı seçeneklerinden tercih yaparak buna uygun bir takipçi grubu seçebilirsiniz.

Instagram Takipçi Aracı Güvenli Mi?

Instagram takipçi aracı güvenli mi sorusunu sormanız odlukça doğaldır. Ancak sunduğumuz hizmet tamimiyle güvenlidir çünkü sizden herhangi ibr şifre istemiyoruz. Bu sayede sizler de takipçi edinirken hesabınızın adı dışında hiçbir bilgiyi vermiyorsunuz. Süreç bu şekilde ilerlemektedir. Aynı zamanda 30 gün boyunca telafi imkanı da bulunmaktadır. Yani 30 gün içerisinde olası bir eksilme durumunda yerine telafisi yapılarak hizmet sona erdirilmektedir. Ödeme konusunda bilgi almak için ya da sorusu olanlar adına canlı destek hizmetimiz bulunuyor. Bu hizmet %90 oranında etkili olurken yeni takipçiler adına da destekleyicidir.

Instagram Takipçi Aracı Avantajları

Instagram takipçi aracı avantajları saymakla bitmez. İlk olarak sunduğumuz hizmetin güvenli olduğunu bilmeniz bizler için önemlidir. Bu hizmet kapsamında şifre almadan yükleme gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda tamamen organik takipçiler ile çalışıyoruz ve bu sayede Instagram algoritması herhangi bir sorun tespit etmiyor. Aksine algoritmada olumlu bir görünüm sunuyor.  Çünkü takipçileri bölerek iletiyoruz ve bu da olumlu sonuçlar getiriyor. Satın alma hizmeti esnasında isteğe bağlı olarak Türk veya yabancı tercihi yapabilirsiniz. Bu sayede global hizmetler için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda ödeme olanakları içerisinde taksit seçeneğe de yer alıyor ve ödemeleri belirli süreçlere bölerek ödeme sağlayabilirsiniz. Takipçi sayımız da oldukça çeşitlidir ve paketlere yansımaktadır.

Instagram Takipçi Aracı Fiyatları

Instagram takipçi aracı  fiyatları paketlere bağlı olarak değişmektedir. Bu paketler 100 takipçiden başlar ve 25.000 takipçiye kadar çıkar. Bir paketten birden fazla kez faydalanabilirsiniz ve bu sayede takipçi sayınız gittikçe yükselebilir. Paketlerde takipçi sayısına bağlı olarak fiyatlar değişeceğinden bütçenize uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler arasında taksitli ödeme seçeneği de odluğundan ödemeler konusunda siz müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Bu sayede sizler de daha yüksek takipçili paketleri taksit yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Instagram için kullanılan bu takipçi araçları  şifresiz olarak güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

❤️Sosyal Medya Instagram
❤️Ürün Şifresiz Takipçi Servisi