Beğeni Takipçi  Aracı | İGTOOLS-Şifresiz Hikaye Görüntülenme Servisi

Instagram Şifresiz Hikaye İzlenme Servisi

Hikaye izlenme servisini kullanabilmek için öncelikle aşağıdaki kutucuğa kullanıcı adınızı yazmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise göndermek istediğiniz izlenme miktarını girerek, hesabınıza ücretsiz şekilde hikaye izlenme gönderebilirsiniz.

Sosyal medya insanların hayatına girdiği andan itibaren birçok etkisi ile dikkat çekiyor. Özellikle görünür olma konusunda farklı bir boyuta taşıyan sosyal medya, insanları küçük çevrelerinden çıkarıyor ve tüm dünyaya tanıtıyor. Bunların başında da Instagram geliyor. Instagram gerek fotoğraf gerek video gerekse de hikayeleri ile birçok unsuru barındıran bir platform haline geliyor. Dünyada milyarlarca insanın kullandığı bu uygulama popülaritesini uzun yıllardır koruyor.

Instagram’da yer alan hikayeler kısmı birçok hesabın kullandığı bir hizmettir. Hikayeler kısa sürelidir ve bu kısa süre içerisinde bir gönderi linki paylaşmak, kısa bir video yayınlamak, fotoğraf, ses veya video eklemek mümkündür. Yani Instagram’ın hikayeler kısmında yapacak pek çok aktivite vardır. Hesap açık veya kapalı ise kişiler hesaplarını buna göre düzenleyebilirler. Ancak önemli olan bu hikayelerin ne kadar kişiye ulaştığıdır. Az kişiye ulaşıyor ise destek alabilir ve hikayeleri izleme paketlerinden birini kullanabilirsiniz. Bu sayede hesabınızı büyütebilirsiniz ve var olan takipçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Aynı zamanda hesabınızı açık kullanıyorsanız görüntülenme sayısı bir popülarite göstergesi olduğundan bunu paylaşabilirsiniz. IGTOOLS olarak sunduğumuz hizmetimiz, Instagram’da attığınız hikayelerin görüntülenme oranını yükseltmeyi hedefler ve bunu tamamen organik takipçiler ile yapar. Instagram hikâyeleri şifresiz izleme yöntemi ile güvenilir bir hizmeti de sunuyoruz.

Instagram Hikayeleri Şifresiz İzleme Nasıl Yapılır?

Instagram hikayeleri şifresiz izleme işlemlerinde birtakım adımlar izlenir. Bu adımların başında üye olmak gelir. Bu zorunlu bir adım olmasa da avantajları ile tercih edilebilir. Bunun dışında hesabınızın adını yazmanızı bekleriz. Yani burada bir gönderi linki değil bir hesap adı gerekir. Bu hesabın hangi hikayesinin olacağı da merak konusu olabilir. Bu hizmet çeşitlidir ve izlenme sayısı, story sayısı gibi alternatifleri barındırır. Sizler tüm detayları belirtip sonrasında istediğiniz kadar görüntülenmeyi edinebilirsiniz. Bu nedenle öncelikle ihtiyacınız olan görüntülenme sayısını bilmeniz önemlidir. Hikayelerin görüntülenme sayısı hesabın öne çıkmasını da destekler. Burada 100 izlenme alınabileceği gibi 25.000 kadar izlenme de alınabilir ve bu algoritma açısından da oldukça etkilidir. Ancak bizler bu hizmeti belirli aralıklar ile veriyoruz ve böylelikle hesabınızın spam riskini sonlandırıyoruz.

Instagram Hikayeleri Şifresiz İzleme Hizmetini Neden Kullanmalıyım?

işlemini tercih etmeden önce detaylı bir araştırma yapmanız doğru olacaktır. Bunun sebebi ise bu işlemin güvenilirliğidir. Bizler şifresiz bir şekilde ve korumalı ödeme yöntemi kullanıyoruz ve böylelikle Instagram hesabınızı ve kart bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Aynı zamanda bu hizmeti kullanarak Instagram hesabınızı daha popüler yapabilirsiniz. Bu normal şartlarda zor ve zaman alan bir işlem olabilir. Ancak hikaye görüntüleme edinerek daha etkili ve kısa sürede sonuçları görebilirsiniz. Çünkü yoğun izlenen hikayeler algoritmada olumlu etkiler sunar ve bu da takipçi sayısına yansıt.

Instagram hikayeleri için edinilen izlemelerde paket sayısı oldukça fazladır. İhtiyacınıza uygun bir paket bularak kısa sürede tüm izlemeleri hesabınızda görebilirsiniz. Ancak bizler bu dağılımı sayıya göre belirli aralıklar ile yapıyoruz. Bu da hesabınızda organik bir artış sunuyor ve algoritma tarafından olumlu karşılanıyor. İzlenmeleri yapan tüm hesaplarda organik izlenme kullanıyoruz ve böylelikle izlenmelerin etkisinde de artık görmek mümkün oluyor. Olası bir durumda iade hizmetimiz yer alıyor ve olası bir düşüşe karşılık 30 günlük telafi hizmet barındırıyoruz. Bu sayede 30 gün boyunca birtakım sebeplerden eksilen  izleyicilerin yerine yenisini koyuyoruz ve sizlerin izlenmelerini korumayı amaçlıyoruz.

Instagram Hikayeleri Şifresiz İzleme Güvenli Mi?

Instagram hikaye şifresiz izleme hizmetinin güvenli olup olmadığını anlamak için birkaç deneme yapabilirsiniz. Bu kapsamda öncelikle sizden şifre istemediğimizi bilmeniz gerekir. Aynı zamanda sunduğumuz hizmetleri saat ve gün aralıkları ile verecek doğru bir oran yakalıyoruz. Bununla birlikte sizlerin satın aldığı hizmetlerin ödemesi de güvenlik kapsamında gerçekleşiyor ve olumsuz koşullar önleniyor. Instagram hikayeleri izlenmesi edinmek için hesabınızın adını ve izlenme sayısını yazmanız yeterlidir. Sonrasında ödeme yapılmaktadır ve bu süreçte kullanılan koruma yöntemi ile bizler sadece ödenen miktara erişebiliyoruz. Deneme amacı ile 100 kadar izlenme alabilir ve sürecin nasıl ilerlediğini keşfedebilirsiniz. Özellikle bu işlem takipçi sayınızda artış göstermeyi sağlarken hesabınızı da göz önüne çıkarmaktadır.

Instagram Hikayeleri Şifresiz İzleme Fiyatları

paketler ile bağlantılı olup kendi aralarında da ayrışmaktadır. Instagram’da bir hikâyenin fiyatı yüzlerce ve binlerce hikayeyi etkilemektedir. Instagram’da yayınlanan bir hikayenin izlenmesi için yapılan bu çalışmalar taksitli ödeme imkanına sahiptir. Yani istediğiniz paketi edinebilirsiniz ve sonrasına taksitli bir şekilde deme yapabilirsiniz. Özellikle web sitemize üyeyseniz satın alım sürecinde indirim uygulanmaktadır ve böylelikle hikaye izlenmelerini daha uygun bir fiyata elde edebilirsiniz. Bu oran %10 şeklindedir ve böylelikle daha üst paketler edinmek mümkün olabilir. Instagram hikayelerinin şifresiz bir biçimde en güvenilir ortamda izlenilmesi artık mümkündür. Böylelikle hesabınızın etkileşimi olumlu yönde etkiler alacaktır. 

❤️Sosyal Medya Instagram
❤️Ürün Şifresiz Hikaye İzlenme Servisi