İGTOOLS- Beğeni Takipçi  Hilesi - İnstagram Şifresiz Takipçi

İnstagram Şifresiz Takipçi

Instagram Şifresiz Takipçi

Instagram sosyal medya platformları arasından sıyrılırken bunu birçok özelliği ile yapmaktadır. Instagram görsel ağırlıklı bir platform olarak başlasa da bugün video ve hikaye konsepti de eklenerek geniş ibr yelpazeye erişmiştir. Bu nedenle dünyaca ünlü pek çok isim gibi birçok sıradan insan da Instagram’da var olmak istemektedir. Bu platform hem bir gelir kapısı olurken hem de beraberinde bir sosyalleşme, popülarite alanı haline gelmiştir. Instagram’da ne kadar çok takipçiniz olduğu aslında bir popülerlik göstergesi haline gelmiştir ve bu sebeple d birçok kişi daha geniş bir kitleye yayılmak adına takipçi edinmek istemektedir.

Instagram takipçi edinme için pek çok yol olabilir. Ancak bunların ne kadar güvenli olduğu tartışmaya açık konulardır. Bu işlemin ücretsiz yapılması mümkün olmadığı gibi beraberinde bot hesaplar kullanarak yapılan işlemler, hesabınızı tamamen kaybetmenize sebep olabilir. Ya a hesabınızın etkileşimi düşecektir ve daha kötü bir noktaya gelebilirsiniz. Bu nedenle Instagram’da takipçi edinmeden önce iyi bir araştırma yapmak gerekir. Bizler IGTOOLS olarak bu aşamada tamamen profesyonel ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Instagram’da daha görünür ve popüler olmak isteyen herkes adına tamamen şifresiz olacak şekilde bir takipçi paketi yüklüyoruz. Böylelikle hesabınız güvenli ellerde kalıyor ve istediğiniz takipçi sayısına erişiyorsunuz. Instagram şifresiz takipçi hizmetinde birçok paket yer alıyor ve bütçenize en uygun olan paketi seçebiliyorsunuz.

Instagram Şifresiz Takipçi Nasıl Uygulanır?

Instagram şifresiz takipçi uygulama süreci sizlerin bizlerle iletişim kurması ile başlamaktadır. Sistemimize üye olabilirsiniz ya da üye olmadan da bu alışverişi gerçekleştirebilişiniz. Üye olmak beraberinde ödeme avantajları getirmektedir. Bu işlemler için ilk olarak hesabınızı girmeniz gerekir. Instagram hesabınızın ismi girilir ve sistem onu tanır. Ardından istenilen takipçi sayısının seçilmesi gerekmektedir. Burada yelpaze odlukça geniştir. 100 takipçi paketleri olduğu gibi 25.000 takipçi paketleri de konumlanabilir. Öyle ki 100.000 takipçili paketler de bütçeye bağlı olarak tercih edilebilir. Özellikle ne kadar takipçiye ihtiyacınız odluğuna karar verebilir veya bir deneme aşaması olarak 100 takipçili yöntemi tercih edebilirsiniz.

Bunun yanında gelecek takipçinin Türk veya yabancı uyruklu olması da bir seçenektir. Bu da aslında hesabınızın yayılım alanını belirleme imkanı sunar ve tamamen isteğe bağlıdır. Aynı zamanda bu işlemler için bir ödeme de yapılır ve ödeme 3D koruma yöntemi ile gerçekleşerek olası bir riskin de önüne geçmeyi amaçlar.

Instagram Şifresiz Takipçi Avantajları Nelerdir?

Instagram şifresiz takipçi edinmenin birçok avantajı belirtilebilir. Bu avantajlar özellikle bu imkânlardan faydalanan kişilerin gördüğü sonuçlardan oluşmaktadır. İşte o avantajlar:

• Instagram için takipçi edinirken tamamen şifresiz bir yöntem kullanılıyor. Bu sayede sizden herhangi bir hesap detayı alınmıyor ve sadece hesap isminiz yeterli oluyor. Özellikle güvenlik konusunda kafasında soru işareti olanlar için bu hizmet oldukça etkilidir.

• Instagram’a takipçi alırken 3D secure yöntemleri uygulanır ve böylelikle ödeme yöntemi güvenli bir şekilde korunur. Bizlere ödeme yaptığınızın bilgisi gelir ve sonrasında takipçileri işleme koymaya başlarız.

• Instagram’da takipçi edinirken takipçi sayınıza göre bunları bölerek sisteme yükleyebiliriz. Bu aslında sizlerin ve hesabınızın iyiliği içindir. Bu sayede hesabınız tehlike arz etmez ve kapatma riski sonlanır. Bu durum Instagram’da şüphe çekmemek için uygulanan bir işlemdir.

• Instagram şifresiz takipçi edinirken birçok paket yer alır. Bu paketlerden ihtiyaç ve bütçe doğrultusunda bir tercih yapılabilir.

• Takipçi edinirken Türk ve yabancı uyruklu tercihi yapmak mümkündür ve bu sayede aslında takipçi satın alma sürecinden en iyi verimi alabilirsiniz.

• Takipçi satın alma sonrası 30 gün telafi hizmeti veriyoruz. Bu hizmette 30 gün boyunca silinme riski olan ya da artık aktif olmayan hesapları kaldırarak yerine yenilerini ekliyoruz.

• Takipçilerimiz Türk de olsa yabancı da olsa her biri tamamen organiktir. Bot hesaplar ile bu işlemi yapmıyoruz ve sizler organik takipçiler ile profesyonel hizmet veriyoruz.

• İade garantimiz yer alıyor ve böylelikle olası bir iade anında sizlere profesyonel destek sağlıyoruz.

• 7/24 canlı destek hattımız bulunuyor ve oradan da birçok soru sorarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Şifresiz Takipçi Ne Kadar Süre Etkili?

Instagram şifresiz takipçinin etki süresi sınırsızdır. Yani bu hizmet sizlere belirli zamanlarda sunulan bir hizmet değildir. Bu hizmeti edindiğiniz andan itibaren hesap kapanana a-kadar geçerli olacaktır. Ancak özellikle ilk 30 gün sayıda hiçbir değişiklik olmaz çünkü telafi hizmetimiz devrededir. Bu hizmet sayesinde 30 gün boyunca artık eskisi kadar aktif olmayan ve bot görülebilecek hesapların önüne geçmek adına onlar çıkarılır ve yerine aktif olanlar dahil edilir. Özellikle takipçisi organik görünsün ve hesabı desteklesin isteyenlerin bu yöntemi ve bizleri tercih etmesi etkili olacaktır. Bu şekilde artan takipçiler hem organik olması hem de belirli aralıklarla yüklenmesi sebebiyle en iyi sonucu verebilecektir. Instagram’da yükselebilmek ve görünebilmek adına uygun bir tercihtir.